Odwiedź nasze Kampusy w Dniu Otwartym
27 maja 2023 r (sobota) 10:00 - 14:00
Mokotów, Ochota, Włochy, Piaseczno, Park Szczęśliwicki
Thames British School jest wiodącą szkołą międzynarodową w Warszawie. Oferujemy najwyższej jakości edukację zgodnie z programem Cambridge International School Programme oraz maturę IB (International Baccalaureate Diploma Programme) na wszystkich poziomach nauczania – dla dzieci w wieku od 2,5 do 19 roku życia. Naszym założeniem jest stworzenie wysoko wyedukowanej, międzynarodowej społeczności. Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych nauczycieli i zapewniamy przyjazną, tolerancyjną atmosferę oraz przestronne, nowoczesne wnętrza w naszych budynkach.
NASZE KAMPUSY
Z dumą oświadczamy, że nasza szkoła posiada obecnie aż sześć kampusów na terenie Warszawy, co pozwala nam zapewniać edukację najwyższych standardów na wszystkich poziomach – począwszy od przedszkola z programem Early Years, przez szkołę podstawową (Primary oraz Lower Secondary, IGCSE), kończąc na szkole średniej (Upper Secondary, A-LEVELS). Realizujemy programy Cambridge International School Programme oraz program matury międzynarodowej IB (International Baccalaureate Diploma Programme).
Kampus Wawelska
Szkoła Podstawowa
(Year 1 - Year 6, wiek 5-12 lat)
ul. Wawelska 66/74, 02-034 Warszawa
Kampus Mokotów
Przedszkole, Szkoła Podstawowa
(Reception - Year 6, wiek 4-12 lat)
ul. Józefa i Jana Rostafińskich 1, 02-593 Warszawa
Kampus Włochy
Szkoła Podstawowa i Szkoła Średnia
(Year 2 - Year 9, wiek 7-14 lat)
ul. Gładka 31, 02-172 Warszawa
Kampus Piaseczno
Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Szkoła Średnia
(Przedszkole - Year 9, wiek 2.5-14 lat)
ul. Mazowiecka 43, 05-502 Bobrowiec/Piaseczno
Kampus Park Szczęśliwicki
Przedszkole
(Nursery - Year 1, wiek 2,5-7 lat)
ul. Usypiskowa 5, 02-386 Warszawa
Kampus Liceum Mokotów (Nowe)
Otwarcie od września 2023 r
Liceum (IGCSE, A-LEVELS, IB DP)
(Year 10 - Year 13, wiek 14-19 lat)
Mokotów, Warszawa 00-792
Poczujcie się zaproszeni na nasz Dzień Otwarty!
Wszystkie sześć kampusów szkoły zlokalizowanych jest w Warszawie i okolicy. Cztery spośród nich mieszczą się na warszawskiej Ochocie, Mokotowie lub we Włochach a jeden w Piasecznie/Bobrowcu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem dzieci do naszej szkoły, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Przekażemy informacje o programie nauczania na etapach: Early Years, Szkoły Podstawowej, Szkoły Średniej (zgodnie z programem Cambridge International) oraz międzynarodowej matury IB DP.
Nasz Zespół ds.Rekrutacji będzie czekał na Państwa we wszystkich kampusach, aby oprowadzić Państwa po szkole i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące edukacji oraz procesu rekrutacji. Pokażemy budynek i jego otoczenie, a także opowiemy o edukacji, którą oferujemy.
Sesja Q & A będzie doskonałą okazją, aby zadać naszym pracownikom wszelkie pytania dotyczące szkoły. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji dotyczącej wyboru właściwej placówki.
Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w Dniu Otwartym, prosimy się zapisać!
27 maja 2023 r. (sobota)
10:00 - 14:00
Kontakt:
Admissions Coordinator
Phone: +48 574 797 778
E-mail:
[email protected]
admissions@thamesbritishschool.pl
© All Right Reserved.