Odwiedź nasze Kampusy w Dniu Otwartym
21 maja 2022 (Sobota) 10:00 - 14:00
Mokotów, Ochota, Włochy, Piaseczno, Park


Thames British School
Thames British School jest wiodącą szkołą międzynarodową w Warszawie. Oferujemy najwyższej jakości edukację wedle założeń programu Cambridge International School Programme oraz maturę IB (International Baccalaureate Diploma Programme) na wszystkich poziomach nauczania – dla dzieci w wieku od 2,5 do 19 lat. Naszym założeniem jest stworzenie wysoko wyedukowanej, międzynarodowej społeczności. Aby tego dokonać, zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych nauczycieli i zapewniamy przyjazną, tolerancyjną atmosferę oraz przestronne, nowoczesne wnętrza w naszych budynkach.
Nasze kampusy
Z dumą oświadczamy, że nasza szkoła posiada obecnie aż pięć kampusów na terenie Warszawy, co pozwala nam zapewniać edukację najwyższych standardów na wszystkich poziomach – począwszy od przedszkola z programem Early Years, przez szkołę podstawową (Primary oraz Lower Secondary), kończąc na szkole średniej(Upper Secondary). Realizujemy programy Cambridge International School Programme oraz program matury międzynarodowej IB (International Baccalaureate Diploma Programme).
Kampus Wawelska
Szkoła Podstawowa
(Years: 2-6, wiek 6-11 lat)
ul. Wawelska 66/74, Warszawa 02-034
Kampus Mokotów
Przedszkole, Szkoła Podstawowa
(Years: Przedszkole - Grade 6, wiek 2.5-12 lat)
ul. Józefa i Jana Rostafińskich 1, Warszawa 02-593
Kampus Włochy
Starsze lata Szkoły Podstawowej, Szkoła Średnia
(Years: 7-13, wiek 11-18 lat)
ul. Gładka 31, Warszawa, 02-172
Kampus Piaseczno
Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Szkoła Średnia
(Years: Przedszkole - 11, wiek 2.5-16 lat)
ul. Mazowiecka 43, Piaseczno/Bobrowiec 05-502
Poczujcie się zaproszeni na nasz Dzień Otwarty na którym doświadczycie:
Wszystkie pięć kampusów szkoły zlokalizowane w Warszawie i okolicy. Cztery spośród pięciu kampusów mieszczą się na warszawskiej Ochocie, Mokotowie lub Włochach oraz jeden w Piasecznie/Bobrowcu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapisaniem dzieci do naszej szkoły, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Informacje o programie na etapach: Early Years, Szkoły Podstawowej, Szkoły Średniej (działających wedle założeń programu Cambridge International) oraz międzynarodowej matury IB DP.
Nasz Zespół ds.Rekrutacji będzie czekał na Państwa we wszystkich kampusach, aby oprowadzić Was po szkole i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące edukacji oraz procesu rekrutacji. Pokażemy budynek i jego otoczenie i opowiemy o edukacji, którą oferujemy.
Sesję Q & A - Doskonałą okazję by zadać naszym pracownikom wszelkie pytania dotyczące szkoły, co umożliwi Państwu dokonać świadomej decyzji o wyborze szkoły.
Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w Dniu Otwartym, obowiązują zapisy!
21 maja 2022 (Sobota) 10:00 - 14:00
Rejestracja na Dzień Otwarty w Thames British School
21 maja 2022 (Sobota) 10:00 - 14:00
Wybierz kampusy, które Cię interesują
Klikając przycisk, zgadzasz się z naszą Polityką prywatności
Kontakt:
Admissions Coordinator
Phone: +48 574 797 778
E-mail:
[email protected]
admissions@thamesbritishschool.pl
© All Right Reserved.